UWAGA: Informujemy o zmianie cen, do cen widocznych w koszyku nalezy doliczyć 5%

Najlepiej sprzedające się
Nowości produktowe
Nasze referencje

Szklane panele kuchenne

Szukasz oryginalnego wykończenia dla swojej kuchni? Szklane panele kuchenne powstały z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie funkcjonalne i kreatywne połączenia. W naszej ofercie możesz znaleźć wysokogatunkowe szklane płyty, które poza wyjątkowym designem cechują się solidnym wykonaniem. Oferowane modele wyróżnia odporność na wysokie temperatury, wilgoć oraz niekorzystne działanie chemicznych detergentów. Bez względu na to z jaką intensywnością korzystasz ze swojej kuchni, jesteśmy pewni, że nasze rozwiązanie nie zawiedzie Cię przez długie lata.

Proponowane przez nas panele są świetnym wypełnieniem przestrzeni pomiędzy górnymi i dolnymi szafkami w kuchni. Dzięki śliskiemu materiałowi, który idealnie nadaje się do zmywania, można w bardzo łatwy sposób usunąć z nich mniejsze i większe zabrudzenia. Problemu nie stanowią także plamy z tłuszczu lub różnego rodzaju osady. Panele szklane do kuchni stanowią alternatywę dla powszechnie stosowanych płytek ceramicznych. Nie ustępują im zarówno pod względem estetyki jak i funkcjonalności, a dodatkowo są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Jednorodna płaszczyzna pozbawiona jest fug i nie powoduje zalegania w zakamarkach pozostałości po gotowaniu czy tworzenia się nalotów z pleśni.

Dostępne w naszym asortymencie panele zapewniają łatwy montaż. Można je z powodzeniem zainstalować na otynkowanych ścianach lub na warstwie starej glazury. Brak konieczności usuwania poprzedniego wykończenia pozwala na zaoszczędzenie czasu i środków. Wybierając ten sposób należy jednak dobrać odpowiednio mocny klej lub okucia. Dzięki naszym szklanym panelom sprawnie i bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu sprawisz, że Twoja przestrzeń będzie całkowicie odmieniona.

W kwestii montażu dekoracji w kuchni kluczowe jest odpowiednie oczyszczenie i wysuszenie ściany. Nie można dopuścić do tego, aby pod warstwą wierzchnią wykończenia zebrała się wilgoć. W przyszłości może ona spowodować rozwój szkodliwych dla zdrowia i psujących efekt wizualny grzybów. Szklane panele można montować na dwa sposoby. Pierwszy z nich zakłada przyklejenie dekoracji do ściany. Sposób ten rekomendujemy szczególnie, ponieważ nawet, gdy szkło zostanie naruszone, nie ma możliwości, aby odpadło. Drugim równie łatwym sposobem jest przykręcenie płyt za pomocą specjalistycznych okuć. Metoda ta wiąże się z odstawaniem materiału od ściany, co umożliwia estetyczne ukrycie kabli oraz rur.

W ofercie naszego sklepu internetowego możesz znaleźć modele w kilku atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Szklane panele świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu. Wiele z dostępnych wzorów ma uniwersalny charakter. Szczególnej uwadze polecamy grafiki z pięknymi krajobrazami oraz wizerunkami przyrody. Gotowanie w takiej oprawie ma szanse stać się prawdziwą przyjemnością. Ciekawym rozwiązaniem jest także zaopatrzenie kuchni w obrazy rodem z wielkich miast. Śniadanie z widokiem na wieżę Eiffle’a lub rafę koralową? Z naszymi propozycjami to możliwe!

Zobacz lewą kolumnę

Jest 1 produkt.

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog
PANEL KUCHENNY szkło ścienne
   (0) Recenzji
   Szklane panele kuchenne
   0,00 złCena
   PANEL KUCHENNY szkło ścienne
     (0) Recenzji
     Szklane panele kuchenne
     0,00 złCena
     PANEL KUCHENNY szkło ścienne
       Szklane panele kuchenne
       0,00 złCena
       (0) Recenzji
       PANEL KUCHENNY szkło ścienne
         Szklane panele kuchenne
         (0) Recenzji
         0,00 złCena