Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Zamów

Drzwi szklane

Drzwi szklane w systemie przesuwnym Drzwi szklane to bardzo atrakcyjna oferta dla tych, którzy cenią sobie piękno i wysoką staranność wykonania. Staną się one ozdobą każdego wnętrza, niezależnie, czy chodzi wykorzystanie działowe, do salonu, czy łazienkowe. Będą się one prezentowały równie pięknie w domach prywatnych, jak i biurach oraz firmach. Działamy nie tylko w obrębie Warszawy.

Oferujemy drzwi szklane różnych typów. Mogą to być zarówno modele wahadłowe, przesuwne, jak i zwyczajne, otwierane. Bogata gama wzorów obejmuje zarówno drzwi klasyczne, przezroczyste, jak i satynowane czy przygotowane ze szkła mlecznego. Proponujemy także specjalne modele przygotowane na konkretny, podany przez klienta wymiar. Serdecznie zapraszamy!
 • Drzwi szklane OD RĘKI

  Jeśli szukają Państwo gotowych rozwiązań w zakresie drzwi szklanych, które będą zarazem estetyczne, jak i praktyczne, to doskonale trafiliście. Oferujemy wyjątkowe rozwiązania dostępne „od ręki”. Nasza oferta to połączenie praktyczności z pięknymi zdobieniami i intrygującym wzornictwem. Prezentowane przez nas drzwi szklane znajdują szerokie zastosowanie zarówno w biurach jak i domach mieszkalnych.
  więcej...

 • Drzwi szklane otwierane na wymiar

  Drzwi szklane idealnie prezentują się w każdej przestrzeni i doskonale komponują się z każdym rodzajem wystroju wnętrza zarówno o charakterze minimalistycznym, jak i urządzonego w stylu klasycznej elegancji. Dzięki rozmaitym modelom drzwi szklanych otwieranych, mogą Państwo wybrać rozwiązania z całkowicie przezroczystego szkła, jak również wykonane z materiału matowego oraz ze wzorami.
  więcej...

 • Drzwi szklane przesuwne

  Jeśli cenią Państwo funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania i intrygującą estetykę, to nasze drzwi szklane przesuwane z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Dzięki specjalnym rozwiązaniom szynowym prezentowane przez nas drzwi szklane przesuwane pozwalają zaoszczędzić znaczną część przestrzeni mieszkalnej, a jednocześnie nadają każdemu wnętrzu szczypty nowoczesnego designu.
  więcej...

 • Drzwi szklane wahadłowe na wymiar
  Drzwi szklane wahadłowe na wymiar
 • Drzwi szklane LOFT LOFTOWE industrialne FRAME BARN DOORS
  Drzwi szklane LOFT LOFTOWE industrialne FRAME BARN DOORS
 • OŚCIEŻNICE - FUTRYNY
  OŚCIEŻNICE - FUTRYNY
 • Wzory Piaskowane

  Pragniecie, aby Wasze drzwi miały wyjątkowy, piękny i niepowtarzalny charakter? Możecie zastosować ciekawe rozwiązanie w postaci drzwi szklanych przesuwanych bądź zainspirować się intrygującym i bardzo nowoczesnym piaskowym wzornictwem. Prezentowane w tym dziale wzory piaskowe nadają każdym drzwiom unikalnego stylu i niebanalnej, współczesnej elegancji. Zapraszamy do zakupów.
  więcej...

 • Wzory kolorowe

  Uwielbiacie kolory? A może wnętrza waszych mieszkań są utrzymane w stonowanej kolorystyce i pragniecie wprowadzić do nich nieco żywsze barwy? Oferujemy Państwu bardzo praktyczne i intrygujące rozwiązania. Wypełnienie kolorowym wzorem może być zastosowane zarówno do drzwi szklanych przesuwanych, jak i otwieranych, wahadłowych, a nawet do kabin prysznicowych i całej zabudowy szklanej.
  więcej...

 • Wzory fusingowe

  Fusing cieszy się coraz większym zainteresowaniem w świecie architektury wnętrz, właśnie dlatego postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę o nowe, intrygujące i zaskakujące fakturą oraz stylistyką drzwi szklane z wzorami fusingowymi. Takie rozwiązania mogą zostać z powodzeniem zastosowane przy drzwiach szklanych otwieranych , a także przy kabinach prysznicowych i całej zabudowie szklanej
  więcej...

 • Wzory fazowane

  Jeśli nie interesują Państwa rozwiązania drzwi szklanych przesuwanych i szukacie tradycyjnych sposobów montażu przy zachowaniu współczesnej stylistyki, to w tym dziale znajdziecie idealne produkty dla siebie. Drzwi szklane Galla znajdują zastosowanie w wielu rodzajach wnętrz, dzięki szerokiej ofercie odmian kolorystycznych i różnym kierunkom otwierania oraz zamykania.
  więcej...

 • DASZKI SZKLANE
  DASZKI SZKLANE
 • BALKON FRANCUSKI
  BALKON FRANCUSKI
 • Balustrady szklane
  Balustrady szklane