Najlepiej sprzedające się
Nowości produktowe
Nasze referencje

Okucia do szkła

W nowoczesnym projektowaniu wnętrz coraz częściej wykorzystuje się szklane elementy, które ze względu na delikatny materiał wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Oferując Państwu profesjonalne okucia do szkła, dbamy o ich jak najwyższą funkcjonalność, wytrzymałość i estetykę. Dzięki szerokiemu wyborowi form, odcieni i cen, możliwe jest podjęcie odpowiedniej decyzji na temat konkretnych modeli zamków, zawiasów, czy systemów przesuwnych.

Proponowane okucia do szkła są uniwersalne i praktyczne, co pozwala wykorzystać je w różnego rodzaju pomieszczeniach i konstrukcjach. Mogą to być drzwi, szyby, balustrady, a także inne elementy wyposażenia wnętrz. Każdy z tych dodatków sprawia, że przestrzeń zyskuje nowoczesny charakter. Dodatkową zaletą jest wrażenie optycznego powiększenia, które świetnie sprawdza się zwłaszcza w przypadku niewielkich pomieszczeń.

Dostępne u nas okucia można również wykorzystywać w wykończeniach kabin prysznicowych. Mimo ciągłej styczności z wodą, elementy nie ulegają uszkodzeniom. Specyficzne właściwości materiału, z którego są wykonywane, gwarantują ochronę przed rdzą i, przy właściwej pielęgnacji, osadami z kamienia lub środków czystości.

Nasze produkty doskonale sprawdzają się również w przestrzeni biurowej. Coraz więcej firm decydują się na wykorzystanie w aranżacji wnętrz nowoczesnych materiałów. Ich uzupełnieniem mogą być dostępne u nas praktyczne samozamykacze podłogowe lub estetyczne zabudowy. Dysponujemy również niezbędnymi akcesoriami do montażu systemu drzwi przesuwnych.

Poniżej znajdą Państwo szczegółowy podział kategorii okucia do szkła na zamki, zawiasy oraz systemy przesuwne.

Pod kategoria
Zamki do szkła

Proponowane okucia dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – aluminium oraz stali nierdzewnej. Dostępne zamki do szkła wykonane zostały z solidnych, wytrzymałych materiałów. W ofercie znajdują się również produkty takie jak rygle dla skrzydła biernego oraz wkładki PZ i WC.

Zawiasy do szkła

Oferujemy starannie wykonane okucia do szkła w formie wytrzymałych zawiasów. W ofercie dostępne są np. modele wahadłowe oraz prysznicowe. Zapraszamy również do sprawdzenia różnych typów trzpieni i uchwytów. Znajdują się tutaj także łączniki paneli oraz kątowe.

Okucia do kabin prysznicowych

W ofercie znajdują się między innymi solidne gałki o różnych kształtach oraz pochwyty, które mają zastosowanie jako okucia do kabin prysznicowych. W asortymencie dostępne są również zawiasy unoszone i wahadłowe do drzwi ze szkła oraz stabilizatory. Warto także sprawdzić profile do montażu panelu oraz różnego rodzaju funkcjonalne uszczelki.

Uchwyty, gałki i pochwyty do szkła

W poniższej ofercie znajdują się solidne okucia do szkła, takie jak takie jak uchwyty, gałki oraz pochwyty. Szczególnie polecamy rączki w kształcie ozdobnych kul szlifowanych lub mrożonych. W asortymencie dostępne są również zamki hakowe np. do drzwi przesuwnych.

Uszczelki do szkła

Powszechnie wykorzystywane jako element wyposażenia kabiny prysznicowej. W asortymencie znajdują się uszczelki do szkła naklejane oraz magnetyczne. Proponowane okucia zapewniają doskonałą wodoszczelność urządzenia sanitarnego. Oferowane produkty są transparentne.

Systemy przesuwne do szkła

Proponujemy zestawy akcesoriów i narzędzi, które są niezbędne przy montażu systemów przesuwnych. Prezentowane okucia do szkła obejmują (oprócz gotowych kompletów) artykuły takie jak pochwyty, uchwyty oraz zamki. Produkty zostały wytworzone z solidnych, wytrzymałych materiałów, np. mosiądzu lub stali nierdzewnej.

Zabudowy całoszklane - okucia

Produkty prezentowane w ofercie mogą służyć jako atrakcyjny element wyposażenia przestrzeni np. biurowych lub prywatnych. Polecane zabudowy całoszklane to wytrzymałe okucia wykonane z solidnych materiałów. W ofercie znajdują się między innymi uchwyty z trzpieniem lub z gniazdem, łączniki kątowe, listwy montażowe i wiele innych.

Samozamykacze podłogowe

Polecamy akcesoria, które nadają się do montażu np. przy drzwiach wahadłowych. Dostępne w ofercie samozamykacze podłogowe to wytrzymałe i estetyczne okucia do szkła w różnych wariantach. Polecane akcesoria można zakupić w kolorze chromu lub stali nierdzewnej szczotkowanej.

Okucia dla GIPSY KINGS, LUMEN, GALLA

Prezentujemy wykończenia do drzwi od uznanych i często wybieranych producentów. W ofercie znalazły się np. komplety okuć do szkła, w skład których (w zależności od wybranego wariantu) wchodzą klamka, zamek, zestaw zawiasów oraz nasadek na trzpienie. Sprawdź również dostępne pojedyncze wkładki PZ i WC oraz trzpienie.

Okucia do daszków

W ofercie zalazły się uchwyty oraz akcesoria mocujące wyróżniające się wysoką wytrzymałością. Prezentowane okucia do daszków szklanych zostały wykonane z solidnej stali nierdzewnej. Standardowe maksymalne obciążenie dla wybranych produktów to 100 kg.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz