Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Zamów

Okucia do szkła

Oferując Państwu profesjonalne okucia do szkła, dbamy o ich jak najwyższą funkcjonalność, wytrzymałość i estetykę. Dzięki szerokiemu wyborowi form, odcieni i cen, możliwe jest dokonanie odpowiedniej decyzji na temat konkretnego modelu zamków, zawiasów, czy systemów przesuwnych. Pełna praktyczność i uniwersalność okuć do szkła pozwala wykorzystać je w różnego rodzaju pomieszczeniach i konstrukcjach. Mogą to być drzwi, szyby, balustrady, a także inne elementy wyposażenia wnętrz. Poniżej znajdą Państwo szczegółowy podział kategorii na zamki, zawiasy oraz systemy przesuwne.

Polecamy Państwu profesjonalne zamki do drzwi szklanych, które charakteryzują się przede wszystkim dużą wytrzymałością i solidnym wykonaniem. Szeroka oferta tych okuć do szkła pozwala na dokonanie swobodnego wyboru, zgodnego z indywidualnymi oczekiwaniami i preferencjami. Zachęcamy do wyboru naszych zamków.

Kolorystyka, trwałość i precyzja wykonania, to najważniejsze atuty, którymi wyróżniają się oferowane przez nas zawiasy do drzwi szklanych. Dokładamy wszelkich starań, aby te okucia do szklanych elementów spełniały wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Zapraszamy do zakupu naszych zawiasów do drzwi.

Proponujemy Państwu nowoczesne systemy przesuwne, które dzięki swojej praktyczności pozwalają na stworzenie w danym pomieszczeniu intrygującej konstrukcji. Proponujemy Państwu systemy standardowe, rurowe oraz systemy Prestige. Wysoka jakość i atrakcyjne ceny gwarantowane. Zachęcamy gorąco do wyboru naszych systemów przesuwnych.
Okucia do szkła
 • Zamki do szkła
  Zamki do szkła

  Proponowane okucia dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – aluminium oraz stali nierdzewnej. Dostępne zamki do szkła wykonane zostały z solidnych, wytrzymałych materiałów. W ofercie znajdują się również produkty takie jak rygle dla skrzydła biernego oraz wkładki PZ i WC.

 • Zawiasy do szkła
  Zawiasy do szkła

  Oferujemy starannie wykonane okucia do szkła w formie wytrzymałych zawiasów. W ofercie dostępne są np. modele wahadłowe oraz prysznicowe. Zapraszamy również do sprawdzenia różnych typów trzpieni i uchwytów. Znajdują się tutaj także łączniki paneli oraz kątowe.

 • Okucia do kabin prysznicowych
  Okucia do kabin prysznicowych

  W ofercie znajdują się między innymi solidne gałki o różnych kształtach oraz pochwyty, które mają zastosowanie jako okucia do kabin prysznicowych. W asortymencie dostępne są również zawiasy unoszone i wahadłowe do drzwi ze szkła oraz stabilizatory. Warto także sprawdzić profile do montażu panelu oraz różnego rodzaju funkcjonalne uszczelki.

 • Uchwyty, gałki i pochwyty do szkła
  Uchwyty, gałki i pochwyty do szkła

  W poniższej ofercie znajdują się solidne okucia do szkła, takie jak takie jak uchwyty, gałki oraz pochwyty. Szczególnie polecamy rączki w kształcie ozdobnych kul szlifowanych lub mrożonych. W asortymencie dostępne są również zamki hakowe np. do drzwi przesuwnych.

 • Uszczelki do szkła
  Uszczelki do szkła

  Powszechnie wykorzystywane jako element wyposażenia kabiny prysznicowej. W asortymencie znajdują się uszczelki do szkła naklejane oraz magnetyczne. Proponowane okucia zapewniają doskonałą wodoszczelność urządzenia sanitarnego. Oferowane produkty są transparentne.

 • Systemy przesuwne do szkła
  Systemy przesuwne do szkła

  Proponujemy zestawy akcesoriów i narzędzi, które są niezbędne przy montażu systemów przesuwnych. Prezentowane okucia do szkła obejmują (oprócz gotowych kompletów) artykuły takie jak pochwyty, uchwyty oraz zamki. Produkty zostały wytworzone z solidnych, wytrzymałych materiałów, np. mosiądzu lub stali nierdzewnej.

 • Zabudowy całoszklane - okucia
  Zabudowy całoszklane - okucia

  Produkty prezentowane w ofercie mogą służyć jako atrakcyjny element wyposażenia przestrzeni np. biurowych lub prywatnych. Polecane zabudowy całoszklane to wytrzymałe okucia wykonane z solidnych materiałów. W ofercie znajdują się między innymi uchwyty z trzpieniem lub z gniazdem, łączniki kątowe, listwy montażowe i wiele innych.

 • Samozamykacze podłogowe
  Samozamykacze podłogowe

  Polecamy akcesoria, które nadają się do montażu np. przy drzwiach wahadłowych. Dostępne w ofercie samozamykacze podłogowe to wytrzymałe i estetyczne okucia do szkła w różnych wariantach. Polecane akcesoria można zakupić w kolorze chromu lub stali nierdzewnej szczotkowanej.

 • Okucia dla GIPSY KINGS, LUMEN, GALLA
  Okucia dla GIPSY KINGS, LUMEN, GALLA

  Prezentujemy wykończenia do drzwi od uznanych i często wybieranych producentów. W ofercie znalazły się np. komplety okuć do szkła, w skład których (w zależności od wybranego wariantu) wchodzą klamka, zamek, zestaw zawiasów oraz nasadek na trzpienie. Sprawdź również dostępne pojedyncze wkładki PZ i WC oraz trzpienie.

 • Okucia do daszków
  Okucia do daszków

  W ofercie zalazły się uchwyty oraz akcesoria mocujące wyróżniające się wysoką wytrzymałością. Prezentowane okucia do daszków szklanych zostały wykonane z solidnej stali nierdzewnej. Standardowe maksymalne obciążenie dla wybranych produktów to 100 kg.