Promocje produktowe
Najlepiej sprzedające się
Nowości produktowe
Nasze referencje

Okucia do szkła

Oferując Państwu profesjonalne okucia do szkła, dbamy o ich jak najwyższą funkcjonalność, wytrzymałość i estetykę. Dzięki szerokiemu wyborowi form, odcieni i cen, możliwe jest dokonanie odpowiedniej decyzji na temat konkretnego modelu zamków, zawiasów, czy systemów przesuwnych. Pełna praktyczność i uniwersalność okuć do szkła pozwala wykorzystać je w różnego rodzaju pomieszczeniach i konstrukcjach. Mogą to być drzwi, szyby, balustrady, a także inne elementy wyposażenia wnętrz. Poniżej znajdą Państwo szczegółowy podział kategorii okucia do szkła na zamki, zawiasy oraz systemy przesuwne.
Pod kategoria
Zamki do szkła

Proponowane okucia dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – aluminium oraz stali nierdzewnej. Dostępne zamki do szkła wykonane zostały z solidnych, wytrzymałych materiałów. W ofercie znajdują się również produkty takie jak rygle dla skrzydła biernego oraz wkładki PZ i WC.

Zawiasy do szkła

Oferujemy starannie wykonane okucia do szkła w formie wytrzymałych zawiasów. W ofercie dostępne są np. modele wahadłowe oraz prysznicowe. Zapraszamy również do sprawdzenia różnych typów trzpieni i uchwytów. Znajdują się tutaj także łączniki paneli oraz kątowe.

Okucia do kabin prysznicowych

W ofercie znajdują się między innymi solidne gałki o różnych kształtach oraz pochwyty, które mają zastosowanie jako okucia do kabin prysznicowych. W asortymencie dostępne są również zawiasy unoszone i wahadłowe do drzwi ze szkła oraz stabilizatory. Warto także sprawdzić profile do montażu panelu oraz różnego rodzaju funkcjonalne uszczelki.

Uchwyty, gałki i pochwyty do szkła

W poniższej ofercie znajdują się solidne okucia do szkła, takie jak takie jak uchwyty, gałki oraz pochwyty. Szczególnie polecamy rączki w kształcie ozdobnych kul szlifowanych lub mrożonych. W asortymencie dostępne są również zamki hakowe np. do drzwi przesuwnych.

Uszczelki do szkła

Powszechnie wykorzystywane jako element wyposażenia kabiny prysznicowej. W asortymencie znajdują się uszczelki do szkła naklejane oraz magnetyczne. Proponowane okucia zapewniają doskonałą wodoszczelność urządzenia sanitarnego. Oferowane produkty są transparentne.

Systemy przesuwne do szkła

Proponujemy zestawy akcesoriów i narzędzi, które są niezbędne przy montażu systemów przesuwnych. Prezentowane okucia do szkła obejmują (oprócz gotowych kompletów) artykuły takie jak pochwyty, uchwyty oraz zamki. Produkty zostały wytworzone z solidnych, wytrzymałych materiałów, np. mosiądzu lub stali nierdzewnej.

Zabudowy całoszklane - okucia

Produkty prezentowane w ofercie mogą służyć jako atrakcyjny element wyposażenia przestrzeni np. biurowych lub prywatnych. Polecane zabudowy całoszklane to wytrzymałe okucia wykonane z solidnych materiałów. W ofercie znajdują się między innymi uchwyty z trzpieniem lub z gniazdem, łączniki kątowe, listwy montażowe i wiele innych.

Samozamykacze podłogowe

Polecamy akcesoria, które nadają się do montażu np. przy drzwiach wahadłowych. Dostępne w ofercie samozamykacze podłogowe to wytrzymałe i estetyczne okucia do szkła w różnych wariantach. Polecane akcesoria można zakupić w kolorze chromu lub stali nierdzewnej szczotkowanej.

Okucia dla GIPSY KINGS, LUMEN, GALLA

Prezentujemy wykończenia do drzwi od uznanych i często wybieranych producentów. W ofercie znalazły się np. komplety okuć do szkła, w skład których (w zależności od wybranego wariantu) wchodzą klamka, zamek, zestaw zawiasów oraz nasadek na trzpienie. Sprawdź również dostępne pojedyncze wkładki PZ i WC oraz trzpienie.

Okucia do daszków

W ofercie zalazły się uchwyty oraz akcesoria mocujące wyróżniające się wysoką wytrzymałością. Prezentowane okucia do daszków szklanych zostały wykonane z solidnej stali nierdzewnej. Standardowe maksymalne obciążenie dla wybranych produktów to 100 kg.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz